تبلیغات
game hacking - نقد بازی sims3
game hacking

نقد بازی sims3

شنبه 22 اسفند 1388
مشخصات:
ناشر:EA
سازنده:EA redwood shores
سبک:استراتژی/شبیه ساز زندگی
درجه سنی:T

نمرات
گیم پلی:9/8
گرافیک:7/8
صداگذاری:9/5
موسیقی:9/2
داستان: ---
نمره کل:9/1
 

نقد و بررسی بازی

مقدمه:هنگامی که اولین سری از بازی سیمز به بازار عرضه شد به دلیل نو اوری های زیاد و سبکی جدید توانست محبوبیت زیادی بین گیمر ها بدست اورد تا جایی که به پرفروش ترین بازی تاریخ نیز تبدیل شد.در آن بازی ابتدا باید برای خود 1 sim میساختیم و سپس برای او خانه یا زمینی میخریدیم و 8 نیاز sim را تامین میکردیم(نیاز هایی مانند خوراک,خواب,سرگرمی و ...).این بازی از سایت گیم اسپات نمره ی 9.1 را گرفت که بهترین نمره برای سری سیمز است.
بعد ها سازندگان خبر از ساخت بازی سیمز2 دادند.برای بسیاری از فن های سیمز عرضه ی سری دوم آن سورپرایز بسیاری بزرگی بود.سیمز 2 نیز مانند قسمت اولش به موفقیت زیادی دست یافت.به همین دلیل برای این بازی پک هایی از قبیل مسافرت,زندگی اپارتمانی,دانشگاه و غیره عرضه شد.پک های سیمز2 هم به فروش زیادی دست یافتند.سایت گیم اسپات به این بازی نمره عالی 8.9 رو داد.
تا سال 2008 پک های سیمز 2 عرضه می شدند تا اینکه سازندگان پی بردند فن های سیمز,بازی با نواوری های بیشتر میخواهند که اون رو در یک پک نمیشه عرضه کرد.به همین دلیل دست به کار شدند برای ساخت بازی سیمز3... .
گیم پلی:بار دیگر نواوری در سری جدید.
گیم پلی بازی را به دلیل گستردگی که دارد به 3 بخش تقسیم میکنیم.
1-create a sim:
این بخش یکی از مهمترین ارکان sims هست که در sims2 گسترده تر شد و امکانات بیشتری در اختیار بازیکنان برای ساخت 1 sim قرار گرفت.در سیمز3 کمی از این امکانات کاسته شد مانند از بین رفتن مدل مو های زیبای سیمز2 و باقی ماندن چند مدل موی مضحک که به تنهایی از ارزش بخش CAS میکاهند.البته از مزایای این بخش در سیمز3 هم نباید به سادگی گذشت.مانند از بین رفتن بخش my Turn-ons and turn off و اضافه شدن بخش favorites .(در مورد این بخش جلو تر توضیح خواهم داد.) همچنین انتحاب رنگ پوست و رنگ لباس به صورت custom که واقعا نیاز بود و بهتر بود در سیمز2 این امکان اضافه میشد.البته ما که انسان آبی پوست در جایی ندیده ایم !شاید سازندگان این بازی دیده باشند!
بخش personality به دو قمست traits and wishes(خصوصیات اخلاقی) و favorites and voice (علاقه مندی ها و صدا) تقسیم میشود. در بخش اول میتوانید 5 تا از خصوصیات اخلاقی sim را تایین کنید و سپس یکی از 5 lifetime wish را انتخاب کنید.در قسمت دوم هم باید 3 تا از علاقه مندی های sim که شامل رنگ,موسیقی و غذا میشود میشود و همچنین صدای sim را انتخاب کنید.
بخش looks هم گسترده تر از قبل شده و در آن میتوانید نقطه به نقطه صورت sim را به صورت دلخواه در اورید.1 درجه ی سنی هم به قسمت age اضافه شده است(به نام young adult( که نشان دهنده سنین 20-30 سال است.

2-in game:
هنگامی که sim خود را ساختید مانند قسمت های قبل باید برای او یک خانه یا یک زمین بخرید.اگر حال و حوصله ی خریدن وسایل برای خانه را ندارید میتوانید هنگام خرید خانه گزینه furnished را انتخاب کنید و خانه ی مبله تحویل بگیرید که البته باید پول بیشتری بپردازید.اگر هم میخواهید وسایل خانه simتان را خودتان بچینید میتوانید روی گزینه ی unfurnished کلیک کنید.
هنگامی که خانه ی خود را میخرید و وارد آن میشوید یک سری آموزش درمورد نحوه ی بازی به شما داده میشود که مطمئنا هر سیمزبازی آن ها را بلد است.و اما میرسیم به همان نواوری که بازیکنان در سیمز3 میخواستند یعنی فضای open world که به خاطر چنین خلاقیتی و چنین خوش قولی باید سازندگان را ستایش کرد.زیرا این روز ها بیشتر سازندگان در مورد امکانات بازی ها قبل از عرضه ی آن ها فقط بلوف میزنند و وقتی بازی عرضه شد میبینیم هیچ یک از حرف های آن ها راست نبوده.اما در سیمز3 چنین نیست.بازیکنان میتوانند طبق گفته ی سازندگان از فضای خانه ی خود خارج شوند و به گشت و گذار در شهر بپردازند.
به بخش buy mode هم 1 قسمت جدید به نام sort by room اضافه شده که در آن میتوانید وسایل مربوط به هر بخش منزل را به صورت جداگانه ببینید و دیگر مجبور نیستید مثلا برای خرید وسایل اشپزخانه به این در و آن در بزنید!تعداد وسایل نقلیه هم در این بخش افزایش یافته و همچنین دوچرخه نیز به وسایل نقلیه اضافه شده است.به طور کلی بخش buy mode sims3 نسبت به sims2 گسترده تر و همچنین پیشرفته تر شده است.

3-in city:
در سیمز3 برای اینکه از محیط خانه ی خود خارج شوید دیگر مانند سری های قبل نباید حدود 10-20 ثانیه به کلمه ی loading نگاه کنید و براحتی میتوانید از اینور شهر به آنور بروید که البته همین امر باعث میشود در بعضی مواقع بازی دچار افت فریم شود.
شاید آرزوی خیلی از فن های سیمز بود که در این بازی محیط کار خود را ببینند یا به مهمانی دوستشان بروند.این رویا در سیمز3 به حقیقت پیوسته است ولی متاسفانه یک جای کار اشکال دارد.اینکه بازیکن نمیتواند ببیند sim در یک ساختمان مشغول انجام چه کاری است و این شاید برای خیلی ها عذاب آور باشد چون این دقیقا همان چیزی نبود که آن ها میخواستند.به هر حال امیدواریم این مشکل در پک هایی که برای سیمز3 عرضه خواهند شد برطرف شود.
sim ها در شهر کارهای زیادی برای انجام دادن پیش رو دارند.میتوانند کنار دریاچه بروند و ماهی گیری کنند,میتوانند به خرید بروند و حتی میتوانند برای ورزش به باشگاه بدن سازی بروند.


گرافیک:همگام با نسل جدید.
گرافیک بازی یک سرو گردن از سیمز2 بالاتر است و نمیتوان گفت عالی ولی قابل قبول است.
البته دلیلی هم ندارد که این بازی گرافیکی مانند کرایسیس داشته باشد.چون در سبک استراتژی گیم پلی حرف اول را میزند و گرافیک پایین پشت گیم پلی خوب پنهان میشود.یکی از نقاط قوت گرافیک سیمز3 نوزپردازی عالی آن است(هنگامی که برای ماهیگیری کنار دریاچه بروید متوجه این حرف من خواهید شد).روی بافت های صورت sim ها هم خوب کار شده است ولی صورت sim ها کمی خشک و بی روح است.
امواج آب دارای کیفیت خوبی است ولی هنگامی که sim در حال شنا میباشد امواجی که توسط شنای sim بوجود امده است زیاد جالب نیست و در سیمز 2 خیلی بهتر بود!افکت آتش هم یکی از معضلات بازی است و اصلا خوب طراحی نشده اند.
طراحی سایه و همچنین تکسچر ها هم میتوانست بهتر از این باشد.چون شات هایی که قبل از عرضه ی بازی روی سایت ها قرار گرفته بودند نوید گرافیکی بالاتر از این را میداد ولی متاسفانه گرافیک بازی با آن چیزی که در شات ها میبینیم مغایرت دارد.
در مورد گرافیک بازی چیز خاصی نمانده جز این که فراموش نکنید این یک بازی استراتژی است!
.

صداگذاری و موسیقی:تغییری چشم گیر.
موسیقی main menu بازی همان نسخه ی ویرایش شده ی sims2 هست و این برای بازیکنان قدیمی سیمز میتونه خوشایند باشه.اما موسیقی دیگر بخش های بازی به طور کلی تغییر کرده اند و تنها چیزی که از سیمز2 بر جای مانده همان موسیقی صفحه ی اصلی است.
در بخش option قسمت music میتوانید موسیقی هر بخش (مثل buy mode)را خودتان انتخاب کنید که این واقعا خوب است.
صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه ی قبل تغییرات چشم گیری داشته و بسیاری از مشکلات آن اصلاح شده.یکی از این اصلاحات صحبت کردن sim ها به زبان انگلیسی هست و دیگر sim ها مانند نسخه های قبل برای حرف زدن از کلمات تخیلی!که معلوم نبود کجایی است صحبت میکردند.در سیمز3 حتی میتوانید صدای sim خود را خود را در بخش creat a sim خودتان انتخاب کنید که این در سری سیمز نوآوری بزرگی محسوب میشود(حال بگذریم که در بازی saint raw 2 هم میتوانستید صدای کاراکترتان را خودتان انتخاب کنید!)
در سیمز3 هر مکانی صدای خاص خود را دارد برای مثال در مکان های شلوغ صدای اتومبیل ها و مردم که با یکدیگر صحبت میکنند و در طبیعت صدای اواز پرندگان را میشنوید.
به طور کلی صداگذاری و موسیقی بازی در حد یک همچین بازی بزرگی هست و روی این دو بسیار خوب کار شده است.
حرف اخر:میدانم که همه ی فن های سیمز الان که من دارم این نقد را مینویسم این بازی را انجام داده اند و به نوعی آن را خورده اند!پیشنهادم به کسانی که 1 بار هم بازی سیمز را انجام نداده اند فکر میکنند سیمز یک بازی بچه گانه و لوس هست اینه که حتما این بازی رو تهیه کنند و مطمئن باشند از انتخابشون پشیمان نمیشوند.Customer Relationship Management
سه شنبه 17 مهر 1397 09:28 ب.ظ
I don't know whether it's just me or if everyone else experiencing issues with your site.
It looks like some of the text in your content are running off the screen. Can someone else please
provide feedback and let me know if this is happening to them as well?
This might be a problem with my browser because I've had
this happen previously. Kudos
edibles
دوشنبه 30 بهمن 1396 11:37 ب.ظ
من مطمئن نیستم که شما اطلاعات خود را دریافت می کنید، اما موضوع عالی است.

من نیاز به صرف وقت برای یادگیری بیشتر و یا درک بیشتر.

با تشکر از اطلاعات با شکوه من برای این اطلاعات به دنبال
ماموریت من
Nintendo Switch Giveaway
پنجشنبه 7 دی 1396 07:47 ب.ظ
سلام. من وبلاگ خود را با استفاده از msn پیدا کردم. این مقاله فوقالعاده خوب نوشته شده است.

من مطمئنم که آن را نشانه گذاری کرده ام و دوباره به خواندن اطلاعات مفید شما خواهم پرداخت. تشکر برای
پست. قطعا باز خواهم گشت.
hack de cam4 tokens
سه شنبه 21 آذر 1396 11:30 ب.ظ
من چندین صفحه وب را دیدم با این حال کیفیت صدا
برای آهنگ های صوتی موجود در این وب سایت واقعا شگفت انگیز است.
imvu hacks
پنجشنبه 16 آذر 1396 01:00 ق.ظ
بنابراین، اگر کسی بخواهد با آخرین تکنولوژی ها به روز شود
او باید از این سایت بازدید کند و روز به روز به روز شود.
std testing price
پنجشنبه 18 آبان 1396 09:31 ب.ظ
انتشار عالی، بسیار آموزنده است. من تعجب می کنم که چرا متخصصین دیگر این بخش متوجه نمی شوند
این. تو باید نوشتنت را ادامه دهی. من مطمئن هستم، شما یک پایگاه خواننده بزرگ در حال حاضر!
best psychic reading
یکشنبه 14 آبان 1396 12:56 ق.ظ
انگار ذهن من را میخوانی! به نظر می رسد که خیلی چیزها را می دانید
این، مثل کتابی که در آن نوشته شده یا چیزی نوشته شده است. من فکر می کنم که تو
می تواند با چند عکس انجام دهد تا پیام کوچکی را به خانه منتقل کند، اما به غیر از این، این وبلاگ عالی است.
خوب خواندن مطمئنا برگشتم
ask a psychic question
شنبه 13 آبان 1396 11:56 ب.ظ
توسعه دهنده من در تلاش است تا من را متقاعد کند که از PHP پیروی کند.net
من همیشه به خاطر هزینه ها این ایده را دوست داشتم.
اما او هرگز تلاش نمیکند. من در حدود یک سال با استفاده از Movable-type در وب سایت های مختلفی مشغول به کار بوده ام و در مورد تغییر در یک پلت فرم دیگر عصبی هستم.
من چیزهای عالی در مورد blogengine.net شنیده ام.
آیا راهی وجود دارد که بتوانم تمامی پست های وردپرس خود را در آن وارد کنم؟
هر گونه کمک بسیار قدردانی خواهد شد!
best psychic mediums
شنبه 13 آبان 1396 11:31 ب.ظ
وای! در نهایت من یک وب سایت از جایی که می توانم در واقع اطلاعات مفید در مورد مطالعه و دانش من است.
chaturbate token generator hack
سه شنبه 9 آبان 1396 07:25 ب.ظ
Hello there! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog.
Is it difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things
out pretty fast. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where
to begin. Do you have any tips or suggestions? Many thanks
clash royale free gems
دوشنبه 8 آبان 1396 09:42 ب.ظ
اگر قصد دارید برای بهترین مطالب مانند خودتان، فقط یک بازدید سریع از این سایت به صورت روزانه بپردازید زیرا این ویژگی مطالب را فراهم می کند، با تشکر
are psychics real
دوشنبه 8 آبان 1396 07:35 ب.ظ
سلام، بله، این پست واقعا خوب است و من چیزهای زیادی آموختم
از آن در مورد وبلاگ نویسی. با تشکر.
std testing near me
دوشنبه 8 آبان 1396 07:08 ب.ظ
هی آیا از توییتر استفاده می کنید؟ من می خواهم از شما پیروی کنم اگر این درست باشد.
من بدون شک از وبلاگ شما لذت می برم و نگاه می کنم
به پست های جدید بروید
cheap phone psychics
دوشنبه 8 آبان 1396 12:54 ب.ظ
پست بسیار خوبی است من قطعا این وب سایت را دوست دارم با آن سیکل کنید
myfreecams token
یکشنبه 30 مهر 1396 04:03 ق.ظ
سلام، شما یک کار عالی انجام داده اید. من قطعا آن را digg و شخصا به دوستانم پیشنهاد می کنم.
من مطمئن هستم که از این سایت سود خواهند برد.
real psychic readings
دوشنبه 17 مهر 1396 01:47 ق.ظ
برادر من توصیه کرد که من این وبلاگ را دوست دارم. او کاملا بود
درست. این پست واقعا روزم را ساخت. شما به راحتی نمی توانید تصور کنید
چقدر زمان برای این اطلاعات صرف کردم با تشکر!
psychic phone reading
دوشنبه 20 شهریور 1396 05:43 ق.ظ
من هم از آن لذت می برم. این نوع از کار باهوش و پوشش!
بچه های آثار بسیار خوبی را که من به شما معرفی می کنم نگه دارم
وبلاگ نویسی
std testing near me
دوشنبه 20 شهریور 1396 05:12 ق.ظ
من دوست دارم یک پست را بخوانم که می تواند زنان و مردان را به فکر خود بگذارد.

همچنین، بسیاری از تشکر از اجازه دادن به من برای نظر دادن!
confidential std test
دوشنبه 20 شهریور 1396 03:19 ق.ظ
سلام! سوال سریع که کاملا موضوعی است آیا می دانید چطور باید ساخته شود
سایت شما دوستانه موبایل در هنگام مرور از من، وب سایت من عجیب است
آیفون 4. من در حال تلاش برای پیدا کردن یک تم یا پلاگین که ممکن است
قادر به اصلاح این مسئله است. اگر شما هر گونه توصیه،
لطفا به اشتراک بگذارید. به سلامتی!
cheap telephone psychics
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:40 ق.ظ
من خیلی خوشحال شدم که این صفحه را کشف کنم. من باید از شما تشکر کنم
وقت خود را برای این فوق العاده خواندن! من قطعا از هر بیتی از آن لذت می برم و من شما را به نشانه گذاری برای بررسی چیزهای جدید در وبلاگ خود.
std screening near me
یکشنبه 19 شهریور 1396 09:48 ق.ظ
با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود. من واقعا از تلاش های شما قدردانی می کنم و بار دیگر از نوشتن مطالب جدید تشکر می کنم.
chaturbate token generator verification key
دوشنبه 13 شهریور 1396 11:21 ب.ظ
ما یک گروه از داوطلبان هستیم و یک طرح با نام تجاری جدید در جامعهمان باز می کنیم.
وب سایت شما با اطلاعات مفید برای کار به ما ارائه داد. شما یک کار چشمگیر و انجام داده اید
تمام گروه ما می تواند از شما سپاسگزار باشد
Foot Issues
جمعه 13 مرداد 1396 02:42 ب.ظ
Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you!
However, how could we communicate?
shawnwalshe.weebly.com
جمعه 13 مرداد 1396 11:54 ق.ظ
Awesome article.
wearylesion952.snack.ws
جمعه 6 مرداد 1396 09:46 ب.ظ
Hi there, its nice paragraph concerning media print, we
all be familiar with media is a enormous source of facts.
Anglea
جمعه 16 تیر 1396 07:49 ب.ظ
Wow, this paragraph is fastidious, my younger sister is analyzing these kinds of
things, thus I am going to inform her.
std clinics near me
دوشنبه 5 تیر 1396 02:06 ق.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین
در آیا نه حل و فصل بسیار خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی درون جملات شما موفق به من مؤمن متاسفانه تنها برای while.
من با این حال مشکل خود را با جهش
در منطق و شما ممکن است را سادگی به پر کسانی که
شکاف. اگر شما در واقع که می توانید انجام من
را مطمئنا تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
std clinic near me
پنجشنبه 25 خرداد 1396 07:14 ب.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی
که صدایی مناسب ابتدا آیا نه نشستن خوب
با من پس از برخی از زمان. جایی در سراسر جملات شما در واقع قادر به من مؤمن متاسفانه
فقط برای کوتاه در حالی که.
من با این حال کردم مشکل خود را
با جهش در مفروضات و یک ممکن است را سادگی به پر همه کسانی شکاف.
که شما که می توانید انجام من خواهد بدون شک تا پایان مجذوب.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها